неділя, 29 січня 2012 р.

Як Ластівка підробкою займалася


є в мене одна коліжанка. хороша дуже) але любить мене озадачити фразами типу :"ти тільки не злися, але мені треба листівку! срочно!" то називається з розряду "на вчора". я оце вже восени для неї робила листівку а 40 хвилин. тепер завдання було не таке складне, бо мала в запасі цілий вечір!
але треба було зробити листівкого чітко визначеного кольору. листівка для хлопця, серединка між строгістю і романтикою.
і напис був вибраний із моїх штампиків "Тому що сьогодні Твій день".

так як часу надихатись було небагато, вперше спробувала робити листівку за скетчем (знайшла в архівах від Mojo Monday). вибрала фон, підігнала колір під потрібну гаму, роздрукувала папір.... а дойшло до напису - жодне з моїх чорнил не підійшло... і навіть чорного (мав би більш-менш вписатися) я не маю(( а напис-то вибраний, я ж то пообіцяла.
і прийшлося робити підробку. Мар"янко, прости засранця))) мусила роздруковувати фразу на принтері. чесно вам скажу, що відколи познайомилася зі штампами - більше навіть не хочу зв"язуватись з друкуванням написів. тепер в мене принтер лише для паперу))
фото при лампі - знов-таки через алярму, але намагалася зробити максимально реальну кольоропередачу.
ну і ось що вийшло в результаті.


а це - вперше використала в роботі металеву підвіску і вощений шнур) взагалі, в цій роботі багато що вперше - і строчки різні такі навмисне кривуваті, і краї потріпані...

ну так от, цей ключик - мене дуже-дуже пре)))

1 коментар:

  1. Класна яка робота! Справді - багато чого нового - але тобі так класно вдається пробувати і вдало використовувати новинки! А ще - дуже гпрний папір!!!

    ВідповістиВидалити